środa 05 sierpnia 2020r.
  Copyright 2010 Technomor s.j.

Untitled Document

Parowniki, reduktory gazowe i zespoły redukcyjne
Armatura do butli LPG

Armatura do zbiorników i instalacji LPG


Kurki kulowe

 

Untitled Document Untitled Document
Kurki kulowe z krańcówkami

Kurek kulowy z czujnikiem sygnalizacji krańcowej

Krańcówki 83401 jest standardowym mechanicznym wskaźnikiem położenia, przeznaczonym do pracy w pomieszczeniach zamkniętych bez zapylenia i wilgoci.

Krańcówki PCR 3 to kompaktowe rozwiązanie w obudowie z westamidu w wykonaniu IP65. Wyłącznik posiada duży wskaźnik sygnalizacyjny oraz membranę zapobiegająca kondensacji pary wodnej. Moduł czujnika mechaniczny lub indukcyjny. Przeznaczony do pracy w pomieszczeniach zamkniętych i wolnym powietrzu poza strefą EX.

Krańcówka TCR 1 jest rozwiązaniem mechanicznym przeznaczonym do pracy w strefie EX. Posiada modularną konstrukcję z możliwością bezpośredniego podłączenia zaworów sterujących. Przeznaczony do pracy w pomieszczeniach zamkniętych i wolnym powietrzu w strefie EX.

Krańcówka TPFF to indukcyjny czujnik położenia przeznaczonym do pracy w strefie EX. Posiada modularną konstrukcję z możliwością bezpośredniego podłączenia zaworów sterujących oraz miejscową sygnalizację diodami LED. Przeznaczony do pracy w pomieszczeniach zamkniętych i wolnym powietrzu w strefie EX.

Istnieje możliwość zabudowy innymi typami wskaźników położenia wg preferencji użytkownika.